Telefon: +48 725 929 259

Email:  biuro@studio.pl

nowowczesne wnętrza
Ikona facebook

Po raz ostatni używamy kleju, zgodnie z niebieskimi liniami i "otwieramy" sklejone torebki łącząc ze sobą skrajne.

Mocno dociskamy cały bok i robimy ładną dziurkę dziurkaczem, przez którą przeciągamy sznurek i zawiązujemy supełek.

W głowie pewnie już każdy zaaranżował sobie wnętrze i dokładnie wie gdzie zawiesi śnieżynkę. Fantastycznie wyglądają powieszone w oknie lub na suficie. Efekt niesamowity wszyscy zadowoleni :D

 

Zanim przedstawię wam kolejną ozdobę - Gwiazdę, informuję, że zostały mi dwie biało-różowe gwiazdy ze zdjęcia poniżej. Jeżeli ktoś widzi je w swoim wnętrzu proszę o kontakt, chętnie się podzielę. Może do pokoju jakiejś małej dziewczynki albo do różowej sypialni?

Mam nadzieję, że gwiazdki i śnieżynki przypadły do waszego gustu i mam nadzieję, że zagoszczą w waszych domach. Będą idealnym elementem świątecznej aranżacji.

Z przyjemnością zobaczę jak wam poszło, jeśli macie ochotę podeślijcie mi zdjęcia na maila lub na facebooka!

Powodzenia i świątecznej atmosfery! <3

 

 

 

5. Wycinam trójkąt jak na zdjęciu i rozkładamy go, następnie należy zagiąć wszystkie długi boki do góry, a krótkie boki do środka.

6. Na koniec zostaje nam użycie dziurkacza w celu zrobienia otworu i przeciągnięcie sznurka.

 

Gwiazda gotowa, zostaje zrobić kolejne i powiesić je!

 

 

 

Skoro mamy nasz upragniony kwadrat - w końcu możemy się zabrać do działania:D

1. Kartkę zginamy na pół

2. Następne zginamy róg do 1/3 wysokości boku jak na zdjęciu (jakby ktoś miał problemy z ułamkami zdjęcie wszystko pokazuje;D)

3. Powstały bok "latawca" zaginamy do połowy całości

4. I całość zginamy na pół

 

 

Z kartki A4 lub A3 należy wyznaczyć kwadratowe arkusze. Można zrobić to poprzez przekątną, ale stworzy nam to niepotrzebne zagięcie o ile na A4 nie jest tak widoczne to na A3 już trochę tak. W związku z tym, że krótszy bok A3 jest odpowiednikiem dłuższego boku A4 możemy go odrysować.

 

Niezbędne materiał do realizacji pt. Gwiazda:

  • Kartka papieru
  • ołówek
  • nożyczki
  • dziurkacz
  • sznurek, wstążka, żyłka, światełka, na których będzie można powiesić gwiazdę

 

 

W zależności od wielkości Kartki wyjdą nam różne gwiazdki im większa kartka tym lepszy efekt. Uważam, że maleństwa też się przydadzą, można je pomalować sprayem albo przyozdobić flamastrami najlepiej metalicznymi, brokat tez się świetnie sprawdzi. W projektowaniu wnętrz ważny jest plan, podczas wykonywania ozdób kieruję się tym samym. Ważne jest by wyznaczyć sobie maksymalnie dwa kolory i nie przesadzić z wzorami. Jeżeli chcecie łączyć różne wzory to ważne żeby były w różnych skalach. Mam namyśli malutkie brokatowe kropeczki w zestawieniu z dużym brokatowym szewronem i całą brokatową gwiazdą na pewno będzie się dobrze prezentować ;D


 

 

 

 

Nadszedł czas na dekorowanie domów! Dziś poczułam się jak Elsa z Krainy Lodu Disneya. Udało mi się w mega szybki i łatwy sposób wyczarować śnieżynki i gwiazdki. Z przyjemnością podzielę się z wami szybkim sposobem na taką magię, która stworzy w waszych 4 ścianach niepowtarzalny nastrój.

Poniżej opis krok po kroku jak zrobić śnieżynkę i gwiazdę, gwarantuję, że na jednej nie skończycie! Do zrobienia śnieżynki i gwiazdy potrzebna jest świąteczna muzyka w tle, rodzinna atmosfera i dużo radości a szczegółowy opis przedstawiam wam poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niezbędne materiał do realizacji pt. Śnieżynka:

  • 9 papierowych torebek śniadaniowych (50 szt za niecałe 3zł)
  • klej
  • nożyczki
  • dziurkacz
  • sznurek, wstążka, żyłka, światełka, na których będzie można powiesić śnieżynkę

 


 

 

 

 

DIY - Gwiazdy, czyli
aranżacja wnętrz efektowna i niedroga
N studio
16 grudnia 2018

Zgodnie z niebieskimi przerywanymi liniami przedstawionymi  na poniższych zdjęciach sklejamy ze sobą 9 torebek. Dobrze jest przyklejać ze sobą parami krótsze i dłuższe boki.

 

 

Sklejone torebki, czyli elementy naszej śnieżynki musimy dociąć do szpica. Ważne jest by linie cięcia zaczynały się na tej samej wysokości. Żółta przerywana linia obrazuje tą wysokość. Dzięki temu będzie symetrycznie.