Telefon: +48 725 929 259

Email:  biuro@studio.pl

nowowczesne wnętrza
Ikona facebook

Aby stworzyć niepowtarzalne wnętrze, niezbędna jest przemyślana aranżacja. Stworzenie spójnej przestrzeni wymaga wiedzy, doświadczenia i  dobrego smaku. Próbując zaprojektować przestrzeń o własnych siłach, można stracić sporo czasu, energii i pieniędzy, inwestując w meble i dodatki, które nie pasują do siebie i w efekcie nie wyglądają dobrze. 

 

Projektowanie wnętrz o nietypowych wymiarach

 

Urządzenie wnętrza, które ma nietypowe wymiary może sprawić sporo kłopotu osobie niedoświadczonej w projektowaniu wnętrz. W takim przypadku warto zaufać doświadczeniu projektanta i powierzyć urządzenie mieszkania firmie projektowej. Przykładem takiego nietypowego wnętrza, jest np. pokój znajdujący się pod dachem. Skosy mogą zostać bardzo praktycznie wykorzystane na sprytnie ukryte szafki, kącik odpoczynkowy lub przytulną sypialnię, jednak zaprojektowanie takich rozwiązań wymaga wiedzy. Inną przestrzenią, którą można wykorzystać w ciekawy sposób, są pomieszczenia o nietypowym kształcie. Bywają mieszkania o kształcie trapezu, z różnymi wnękami, czy wystającymi elementami ścian. Takie elementy mogą być niesamowitym utrudnieniem w projektowaniu dla osoby niedoświadczonej, z kolei dla projektanta będą wyzwaniem, które można przekuć w interesujący i użytkowy projekt.

 

Jak dobrać kolory, faktury i meble?

 

Pomoc w projektowaniu wnętrz może okazać się również bardzo potrzebna, jeśli połączenia kolorystyczne sprawiają problem. Bardzo łatwo stworzyć wnętrze nudne i nijakie albo zbyt krzykliwe i męczące. Nie każdy jest w stanie dobrać elementy tak, by zaprojektować harmonijne i przyjemne wnętrze. Nie ma również sensu urządzać na siłę wnętrza, jeśli nie ma się na nie żadnego pomysłu. Kupowanie przypadkowych mebli i ozdób może być opłakane w skutkach. Dobrze jest również wynająć firmę projektową, jeśli urządza się mieszkanie na wynajem. Projektant stworzy praktyczną przestrzeń spełniającą wymagania osób, które będą ją zamieszkiwać, a przy okazji wnętrze stanie się atrakcyjne i nie będzie problemu z wynajęciem go.

 

 

para
30 listopada 2021
Kiedy warto zlecić projekt wnętrza firmie?
N studio