nowowczesne wnętrza
Ikona facebook

Telefon: +48 725 929 259

Email:  biuro@studio.pl

Masz pytanie? Napisz :)

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ETAP 2 – Koncepcja projektowa

Następnie przygotowuję koncepcje w dwóch-trzech wariantach, z czego jedna (lub mix tych koncepcji) jest do wyboru. Na jej podstawie będzie opracowywany projekt docelowy. To ważny moment w procesie projektowym, gdyż od niego zależy ostateczny układ funkcjonalny.

ETAP 3- Wizualizacje

Kolejna faza to wybór materiałów wykończeniowych. To również wtedy wybieramy konkretne meble, drzwi, podłogi, dywany, lampy, itp.Później przychodzi czas na wizualizacje. Wtedy najlepiej widać jak wnętrze będzie wyglądać po etapie wykończenia. Ten etap dopuszcza możliwość wprowadzania zmian, korekt czy poprawek, ale są one ograniczone do wybranego układu funkcjonalnego. Wizualizacje bazują na wybranych wcześniej materiałach lub moich propozycjach na podstawie sugestii.Efektem powyższej pracy jest dokumentacja techniczna, w skład której wchodzi:- Wizualizacje komputerowe wybranych pomieszczeń.- Dobór kolorystyki ścian (np. farby, tapety, okładziny drewniane, kamień)- Projekt podłóg- Projekt mebli na wymiar ( szafy wnękowe, siedzisko)- Projekt sufitów podwieszanych oraz dekoracyjnej zabudowy- Szczegółowe rozrysowanie detali dla wykonawców (jeśli jest to konieczne)- "Lista zakupów"- zestawienie materiałów użytych w projekcie (mebli ruchomych, oświetlenia, bez drobnych elementów dekoracyjnych jak ramki, doniczki, świeczniki itp.)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą projektową naszej pracowni. Poniżej przedstawiamy skróconą formę oferty. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt. Prace projektowe podzielone są na etapy:

ETAP 1 – Wymagania projektowe

Preferujemy spotkania, ale czasem wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny. Ważne jest by ustalić oczekiwania inwestora co do przyszłej realizacji, poznać w jakiej stylistyce dobrze się czuje i określić styl do jakiego będziemy dążyć. Na tym etapie dobrze jeżeli inwestor ma zdjęcia wnętrz, mebli i inspiracji. Jeżeli nie posiada konkretnych oczekiwań w pracowni posiadamy wiele materiałów z którymi zaznajamiamy inwestora by móc określić jego upodobania. Podstawą do dalszych prac będą materiały, dostarczone przez inwestora. Materiały te powinny zawierać: zdjęcia istniejących pomieszczeń przeznaczonych do projektowania oraz ich inwentaryzacja, czyli dokładnie zwymiarowany rysunek z zaznaczonymi otworami, ścianami itp. Dodatkowo inwestorzy mogą przedstawić meble z których chcą korzystać w nowym wnętrzu, jeśli już takie posiadają i będą pasowały do idei. Oczywiście jeżeli inwestor nie dostarczy takiej dokumentacji możemy wykonać osobiście inwentaryzację wnętrz oraz dokumentację zdjęciową.

 

Adres

37-310 Nowa Sarzyna Leśna 7

Email

biuro@nstudio.pl

 

Telefon

+48 725 929 259

Pracownia projektowa

Zapraszam do kontaktu i spotkania przy kawie, poniżej przedstawiam warunki współpracy podczas projektowania.

Inwentaryzacja_oraz_układ_ostatecznie-1

 

 

 

 

Rzeszów projektowanie wnętrz

 

Koncepcja projektowa, czyli układy funkcjonalne

to ten etap gdzie wraz z klientem projektant ustala co gdzie ma się znajdować.

Projektowanie funkcjonalnych wnętrz

opiera się na skrojonych na miarę układach funkcjonalnych.