Telefon: +48 725 929 259

Email:  biuro@studio.pl

nowowczesne wnętrza
Ikona facebook

Projektant wnętrz - Rzeszów

 

Zaprojektowanie spójnego i funkcjonalnego wnętrza wiąże się z ogromem pracy związanej z planowaniem przestrzeni, doborem materiałów, ustaleniem stylu i kolorystyki pomieszczeń, a także wyborem odpowiednich mebli oraz sprzętu. Jeśli brakuje Państwu czasu, umiejętności lub cierpliwości, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług projektanta wnętrz, który wykona za Państwa wszystkie prace związane z aranżacją przestrzeni zgodnie z oczekiwaniami. Architekt ma wiedzę zarówno z branży budowlanej, jak i materiałów wykończeniowych oraz instalacji. Jest także dekoratorem wnętrz. Zmysł estetyczny pozwala mu skomponować takie pomieszczenie, w którym wszystko pięknie się ze sobą komponuje.

 

 

Nasza przygoda z projektowaniem wyjątkowych wnętrz zrodziła się z miłości do pięknych przestrzeni, nowatorskich rozwiązań aranżacyjnych, a także funkcjonalnych pomieszczeń na lata. Przeanalizujemy Państwa przestrzeń zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym, a następnie zaprojektujemy i zrealizujemy wnętrze, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonane przez nas wizualizacje wnętrz doskonale obrazują nasze możliwości i wiedzę o aranżacjach pomieszczeń mieszkalnych. Realizujemy wnętrza pod klucz. Na każdym etapie prac służymy fachową pomocą, korzystając z wiedzy technicznej oraz doświadczenia z wykończenia wnętrz.

 

 

Zalety korzystania z usług projektanta wnętrz

 

 

Spotkanie z projektantem wnętrz polega na poznaniu oczekiwań Klienta, ustaleniu, w jakim stylu zostanie zaprojektowane wnętrze, a następnie zaplanowaniu funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań dla konkretnej przestrzeni. Celem projektanta wnętrz jest wykonanie projektu w pełni dopasowanego do indywidualnych wymagań Klienta. Służy on pomocą i radą na każdym etapie realizacji. Może także zaproponować nowe, a przy tym wręcz zupełnie nieoczekiwane rozwiązania, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

 

 

Dobry projektant wnętrz pomoże także zaaranżować przestrzeń, nawet jeśli jest to pomieszczenie o nietypowych rozmiarach lub kształtach. Współpraca z projektantem to gwarancja kompletności projektu, nadzoru oraz pomocy przy budowie. Korzystanie z usług projektanta pozwoli uniknąć błędów, a także niepotrzebnych wydatków. Współpraca z pracownią N STUDIO to gwarancja usług na najwyższym poziomie.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące aranżacji wnętrz oraz umówimy się na konsultacje.

N studio