nowowczesne wnętrza
Ikona facebook

Telefon: +48 725 929 259

Email:  biuro@studio.pl

14 lipca 2021
Domyślna treść artykułu.W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.
21 czerwca 2021
W kuchni przede wszystkim są przygotowywane posiłki, ale jest ona również nierzadko tym miejscem w domu, w którym spotyka się rodzina. Dlatego to pomieszczenie powinno być zarówno funkcjonalne, jak i

Na koniec Shelby, moja mała psotnica, która również chciała przyozdobić swoje legowisko i cały czas coś mi zabierała. Z tyłu widać pogryzione jajeczko, ale muszę się pogodzić z tym, że taka była jej wizja aranżacji "wnętrza". Bo grunt to dobry projekt i konsekwentna realizacja <3 Tym wesołym akcentem kończę. Życzę miłego odpoczynku na koniec świętowania!

Świąteczne ciasto - oprócz wyglądu nie ma nic świątecznego,

zwykły biszkopt pieczony w okrągłej formie i ulubiona masa truskawkowa. Kilka cięć i wiórki kokosowe... jeśli jesteście ciekawi mogę napisać coś więcej dajcie znać! :)

Na zdjęciach obok prezentuję mozaikę od Rawdecor. Prostota i biel, pasująca niemalże do każdego wnętrza. Oprócz tego w swoim asortymencie mają inne piękne wzory - link tutaj

Świąteczny wpis :)

22 kwietnia 2019

Dziś ostatni dzień Świąt Wielkanocnych, brzuchy pełne? Mam nadzieję, że rodzinne spotkania minęły w miłej atmosferze! Wrzucam dawkę świątecznych dekoracji, może za rok się przyda :D Chciałam napisać ten post przed świętami, niestety jeden z projektów wymagał szybkiej i intensywnej pracy, plus inna praca i doszły jeszcze obowiązki pani domu i z tej mieszanki powstała czarna dziura czasu. Za co przepraszam i poprawiam się dodając inspiracje.

N studio