Telefon: +48 725 929 259

Email:  biuro@studio.pl

nowowczesne wnętrza
Ikona facebook
22 września 2021
Dodatki są wisienką na torcie każdej aranżacji. Wnętrze pozbawione obrazów, grafik i bibelotów wydaje się niekompletne i surowe. Ponadto trudno mówić o przytulności w przestrzeniach, w których nie ma dekoracji,
02 sierpnia 2021
Mały metraż nie jest przeszkodą, by nasze mieszkanie było wygodne i funkcjonalne. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zaplanowanie wnętrza i wykorzystanie ciekawych, pomysłowych rozwiązań pozwalających zagospodarować niemal każdy skrawek przestrzeni.

Na koniec Shelby, moja mała psotnica, która również chciała przyozdobić swoje legowisko i cały czas coś mi zabierała. Z tyłu widać pogryzione jajeczko, ale muszę się pogodzić z tym, że taka była jej wizja aranżacji "wnętrza". Bo grunt to dobry projekt i konsekwentna realizacja <3 Tym wesołym akcentem kończę. Życzę miłego odpoczynku na koniec świętowania!

Świąteczne ciasto - oprócz wyglądu nie ma nic świątecznego,

zwykły biszkopt pieczony w okrągłej formie i ulubiona masa truskawkowa. Kilka cięć i wiórki kokosowe... jeśli jesteście ciekawi mogę napisać coś więcej dajcie znać! :)

Na zdjęciach obok prezentuję mozaikę od Rawdecor. Prostota i biel, pasująca niemalże do każdego wnętrza. Oprócz tego w swoim asortymencie mają inne piękne wzory - link tutaj

Świąteczny wpis :)

22 kwietnia 2019

Dziś ostatni dzień Świąt Wielkanocnych, brzuchy pełne? Mam nadzieję, że rodzinne spotkania minęły w miłej atmosferze! Wrzucam dawkę świątecznych dekoracji, może za rok się przyda :D Chciałam napisać ten post przed świętami, niestety jeden z projektów wymagał szybkiej i intensywnej pracy, plus inna praca i doszły jeszcze obowiązki pani domu i z tej mieszanki powstała czarna dziura czasu. Za co przepraszam i poprawiam się dodając inspiracje.

N studio