Telefon: +48 725 929 259

Email:  biuro@studio.pl

nowowczesne wnętrza
Ikona facebook

Wizualizacje wnętrz - Rzeszów

 

Wizualizacja wnętrz to przedstawienie w sposób wizualny ostatecznej wersji tego, jak będzie wyglądało konkretne pomieszczenie po zakończeniu prac budowlanych i wykończeniowych. Grafika komputerowa wykonana przez N STUDIO uwzględnia rezultaty wszystkich prac związanych z urządzaniem pomieszczeń, w tym prace remontowe, materiały wykończeniowe oraz elementy wyposażenia (meble, sprzęt elektryczny i dekoracje). Dzięki wizualizacji wnętrz Klient będzie mógł zobaczyć swoje przyszłe wnętrze. Wizualizacje bazują na wybranych wcześniej materiałach lub propozycjach architekta na podstawie sugestii Klienta. Efektem powyższej pracy jest dokumentacja techniczna, w skład której wchodzą:

 

  • wizualizacje komputerowe wybranych pomieszczeń,

  • dobór kolorystyki ścian (np. farby, tapety, okładziny drewniane, kamień),

  • projekt podłóg,

  • projekt mebli na wymiar (szafy wnękowe, siedziska),

  • projekt sufitów podwieszanych oraz dekoracyjnej zabudowy,

  • szczegółowe rozrysowanie detali dla wykonawców (jeśli jest to konieczne),

  • "Lista zakupów"- zestawienie materiałów użytych w projekcie (mebli ruchomych, oświetlenia, bez drobnych elementów dekoracyjnych jak ramki, doniczki, świeczniki itp.)

 

 

Zalety komputerowej wizualizacji wnętrz

 

 

Wizualizacje wnętrz pozwala zweryfikować wspólną wizję projektanta i Klienta, który będzie mógł się przekonać czy zaproponowane rozwiązania są zgodne z jego oczekiwaniami. Dzięki wizualizacji można wprowadzić do projektu ewentualne poprawki i zmiany, co wiąże się również z oszczędnością. Dobrze wykonana wizualizacja wnętrza przygotowana jest na tak wysokim poziomie, że czasem nie sposób odróżnić jej od prawdziwego zdjęcia. Jest to bardzo ważny element w branży związanej z aranżacją wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Gwarantujemy wykonanie wizualizacji Państwa wnętrza na najwyższym poziomie. Od wielu lat zajmujemy się projektowanie wnętrz pod klucz oraz aranżacja wnętrz.

 

N studio