Telefon: +48 725 929 259

Email:  biuro@studio.pl

nowowczesne wnętrza
Ikona facebook
Projektant wnętrz salonu z cegiełką

 Projektowanie wnętrz – pracownia projektowa NSTUDIO

 

Nasza pracownia projektowa N STUDIO to młoda i prężnie rozwijająca się firma zlokalizowana w miejscowości Nowa Sarzyna, niedaleko Leżajska oraz Rzeszowa. Oferujemy praktyczne i niebanalne rozwiązania w zakresie projektowania wnętrz dla Klientów indywidualnych oraz firm. Każde wnętrze projektowane jest zgodnie z funkcją oraz oczekiwaniami inwestora. Dzięki naszemu zamiłowaniu do tworzenia praktycznych i niekonwencjonalnych rozwiązań projektowych wspólnie stworzymy dla Państwa wymarzoną przestrzeń mieszkalną lub biurową.

 

Do każdego projektu podchodzimy z pasją i ogromnym zaangażowaniem, co mogą potwierdzić nasi Klienci. Filozofia naszego studia projektowego polega na dopasowywaniu wnętrza do człowieka. W każdym projekcie nie kierujemy się tylko modą. Najważniejszy jest mieszkaniec wnętrza - jego potrzeby i upodobania. Do projektowania wnętrz podchodzimy holistycznie, analizując osobowość Klienta. Wnętrze powinno być odbiciem człowieka. Mamy do czynienia z pięknymi ludźmi i chcemy, by takie wnętrza wychodziły z naszej pracowni.

Projektujemy wnętrza w stylu klasycznym, nowoczesnym i minimalistycznym. Stworzone przez nas wnętrza są funkcjonalne, komfortowe i ponadczasowe. Gwarantujemy realizację usług na najwyższym poziomie, niezależnie od metrażu i Państwa budżetu. Z powodzeniem projektujemy wnętrza dla bardzo wymagających Klientów. Jeśli brakuje Państwu pomysłów na aranżacje wnętrza swojego mieszkania lub domu, zapraszamy do współpracy z firmą NSTUDIO.

 

Projektowanie pod klucz

 

 

Wnętrza projektujemy pod klucz. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą lub nie chcą zajmować się remontem. Projekty pod klucz to także oszczędność czasu, indywidualne podejście do Klienta oraz fachowa pomoc na każdym etapie realizacji. Nasza praca podzielona jest na kilka etapów. Najważniejszym z nich jest ustalenie oczekiwań Klienta. Następnie przygotowujemy koncepcję projektową w dwóch lub trzech wariantach i wspólnie z Klientem wybieramy docelowy projekt wnętrza pod klucz. Kolejnym etapem jest dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych oraz mebli. Następnie wykonujemy komputerową wizualizację wnętrza, aby Klient mógł zobaczyć, jak będzie wyglądało dane pomieszczenie po zakończeniu prac.

 

Dom powinien być wizytówką jego mieszkańców, dlatego warto dobrze przemyśleć kwestię funkcjonalnego i estetycznego projektu wnętrz pod klucz, który będzie odzwierciedlał charakter i osobowość domowników. Współpraca z firmą N STUDIO to gwarancja wnętrz skrojonych dokładnie na miarę potrzeb jego użytkowników. Realizujemy usługi związane z projektowaniem wnętrz od A do Z. Proponujemy konsultacje w domu oraz nadzór autorski. Jesteśmy otwarci na różnorodne wyzwania. Dzięki temu pomieszczenia stają się funkcjonalne, wygodne, a przestrzeń jest w pełni wykorzystana. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej pracowni projektowej N STUDIO, zajmujemy się wykończeniem wnętrz.

Rysunki techniczne ułatwiły nam rozmowy i wyceny z fachowcami, dzięki czemu wybraliśmy najkorzystniejszą ofertę. Wizualizację Pani Natalii nas zachwyciły, a nowa kuchnia okazała się strzałem w dziesiątkę.


Julia P.

15 stycznia 2018

Profesjonalnie przygotowany projekt, spełniający nasze oczekiwania. Na pomoc Pani Natalii mogliśmy liczyć na każdym etapie realizacji. Serdecznie polecam!


Paweł K.

20 sierpnia 2018

Mogę polecić p. Natalię, która projektowała u nas kuchnię. To naprawdę świetny specjalista, który jest kreatywny i pomysłowy, potrafi znaleźć rozwiązanie dla najbardziej nietypowych zakątków w domu i wycisnąć potencjał z każdego 1 mkw :) Polecam!

Monika M.

10 września 2018

Osobowość roku - kategoria biznes

n4walls zdobywa nagrodę, bo może tworzyć dla was!

 

 

Dostaliśmy ogromny zastrzyk do rozwoju i działania. Dziękuję!

 

Projektowanie wnętrz

Opinie

i wyróżnienia

dom klucz ikona

Projekty wnętrz

 

Kieruję się przede wszystkim praktycznymi i niebanalnymi rozwiązaniami dopasowanymi idealnie do Państwa potrzeb. Najlepsze rozwiązania to te skrojone na Twoją miarę!

lampa nocna z abażurem ikona

Nadzór autorski

 

To koordynacja nad pracami budowlano-wykończeniowymi. Współpraca z ekipami remontowymi w celu zapewnienia dokładnego wykonania projektu.

 

 

kask ikona

Konsultacje w domu

 

Proponuję wizyty w domu lub w mieszkaniu. Czasem podczas budowy lub remontu potrzebna jest nieduża pomoc, rozwiązane jakiegoś problemu, czy konsultacje. Świeże spojrzenie osoby z doświadczeniem, przynosi nowe inspiracje i efektowne rozwiązania.

Realizacja pod klucz

 

To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą lub nie chcą zajmować się remontem. Nasze studio dopilnuje każdej najmniejszej śrubki w czasie remontu, zorganizuje wykonawców i zakupy. Zaprosi do wnętrza waszych marzeń, do waszego domu.

 

rozmowa dialog ikona

Więcej...

Projektowanie wnętrz

Z przyjemnością zaprojektujemy Twoje wnętrze

projektant wnętrz, aranżacja wizualizacja

Projektowanie jest moją pasją, dlatego praca sprawia mi tyle przyjemności.

Uwielbiam patrzeć na radość innych i ułatwiać podejmowanie decyzji dotyczących "4 ścian" w których przebywają. Każdy powinien otaczać się pięknem i odpoczywać w dopasowanych do siebie wnętrzach.

Problemy traktuję jako wyzwanie i służę fachową pomocą, korzystając z technicznej wiedzy oraz doświadczenia.

 

Masz pytanie? Napisz :)

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Pracownia projektowa n4walls

 

Telefon

+48 725 929 259

Email

biuro@n4walls.pl

Adres

37-310 Nowa Sarzyna

Leśna 5

N studio logo projekowanie wnętrz

Pracownia projektowa

 

Telefon

+48 725 929 259

Email

biuro@nstudio.pl

Adres

al. T. Rejtana 53a, CH Respan p.206 35-328 Rzeszów

oddział

Nowa Sarzyna

ul. Leśna 7

Projektantka wnętrz

mgr inż. Natalia

Osipa-Indycka

mgr inż. Natalia Osipa-Indycka

Projekty wnętrz

- wizualizacje

N studio

Email

biuro@n4walls.pl