nstudio

Projektowanie i aranżacja wnętrz Rzeszów - Cennik

Strona główna » Oferta

wizualizacje domów i mieszkań

Projekt kompleksowy wnętrz

To opcja dostępna dla Klientów w całym kraju i za granicami. Współpraca może być zarówno stacjonarna jak i on-line.

Dla kogo?

To dobre rozwiązanie dla każdego, kto nie wie co zrobić ze swoim wnętrzem. Albo ma już kilka pomysłów, ale za nic nie może ich skleić.

rysunek techniczny, układ wnętrza

Co zawiera projekt wnętrz:

Na pierwszym spotkaniu ustalamy potrzeby, mile widziane inspiracje, ale jeżeli nie masz jeszcze określonych potrzeb na pewno Ci pomogę.

1

Współprace z projektantem wnętrz rozpoczynasz od określenia układów funkcjonalnych, czyli rysunki 2d, które pokazują szczegółowe i ergonomiczne ustawienia mebli i sprzętów.

2

Kolejnym etapem projektu jest przedstawienie wstępnych wizualizacji na podstawie, których widzisz już zarys swojego wnętrz czy odpowiada Ci ta kolorystyka, materiały.

3

Przygotowuję dokumentację wykonawcza, która zawiera:

wizualizacje domów i mieszkań

Projekt z nadzorem

Dla kogo?

Dla osób, które nie czują się pewnie w koordynowaniu postępów remontu lub po prostu potrzebują mojego wsparcia i doświadczenia.

To opcja dostępna nie dla wszystkich klientów.

rysunek techniczny, układ wnętrza

Współpraca ta opiera się na projekcie kompleksowym wnętrz.

1

Rozszerzona jest o spotkanie w sklepach przedstawienie i dobór konkretnych materiałów.

2

Wykonam kosztorys, w którym znajdą się wyceny od specjalistów  meblarzy, fachowców, zestawienia wyposażenia łazienek, drzwi i podłóg.

3

Konsultacje z ekipami remontowymi, dostępność w razie niejasności pod telefonem.

4

Dodatkowo 3 wizyty na budowie w celu sprawdzenia poprawności wykonywanych prac.

5

wizualizacje domów i mieszkań

Pakiet Pod Klucz

Dla kogo?

To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą lub nie chcą zajmować się remontem. Nasze studio dopilnuje każdej najmniejszej śrubki w czasie remontu, zorganizuje wykonawców i zakupy.

To opcja dostępna po wcześniejszym uzgodnieniu. Działamy na terenie Rzeszowa, Tarnowa, Krakowa, Zakopanego, Stalowej Woli i okolic tych miast.

rysunek techniczny, układ wnętrza

I znów opiera się na projekcie kompleksowym wnętrz, obejmuję również etapy z projektu z nadzorem

1

Dodatkowo rozszerzony jest o nadzór/ robienie zamówień, pilnowanie harmonogramu.

2

Odwiedziny na budowie.

3

Wykonawcy z każdym problemem zwracają się bezpośrednio do mnie nie stresując was nie potrzebnie.

4

Dobieram elementy dekoracyjne, takiej jak poduszki, donice, ramki itp.

5

Projektowanie wnętrz to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja i sztuka. To umiejętność tworzenia funkcjonalnych, harmonijnych i wyjątkowych przestrzeni, które odzwierciedlają charakter, styl życia oraz upodobania mieszkańców. Tworzenie wnętrz to także odpowiedzialność – idealnie, gdyby w dobrze zaprojektowanej przestrzeni każdy spędzał większość swojego życia. Współczesne projektowanie wnętrz często łączy w sobie zarówno elementy estetyczne, jak i ekologiczne, technologiczne, a także ergonomiczne.

Aranżacja wnętrz skupia się na wykończeniowych aspektach pomieszczenia. Obejmuje to wybór kolorów, materiałów, mebli, dodatków i wszystkiego, co nadaje wnętrzu ostatecznego charakteru. To właśnie dzięki dobrej aranżacji można czuć się w danym miejscu jak u siebie. Jest to sztuka, która pozwala nadać każdej przestrzeni unikalny charakter, odzwierciedlający gust i styl życia mieszkańców. Dobre projektowanie wnętrz stanowi solidne fundamenty, na których opiera się późniejsza aranżacja.

PROJEKTY WNĘTRZ NSTUDIO

Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz w Rzeszowie i okolicach, a także za granicą (Irlandia i Madera). Projekty wnętrz wykonane przez Nstudio to połączenie funkcjonalności z pięknym designem. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Projektanci wnętrz dążą do stworzenia przestrzeni, która będzie w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb i gustów mieszkańców.

ELEMENTY SKŁADOWE PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Aranżacja wnętrza nie polega jedynie na dobieraniu odpowiednich mebli czy kolorów ścian. To całościowe podejście, które uwzględnia takie aspekty jak: funkcjonalność, harmonia kolorystyczna, oświetlenie, dobór materiałów i osobiste akcenty.

FUNKCJONALNOŚĆ WNĘTRZA

Funkcjonalność wnętrza to odpowiednie rozmieszczenie mebli, a także wyznaczenie stref pracy, wypoczynku i snu. Wszystko powinno być na swoim miejscu, tak aby korzystanie z przestrzeni było jak najbardziej komfortowe.

HARMONIA KOLORYSTYCZNA

Dobre połączenie barw może wpływać na samopoczucie, dodawać energii lub sprzyjać relaksowi. W aranżacji wnętrz warto dążyć więc do harmonii kolorystycznej.

OŚWIETLENIE POMIESZCZEŃ

Oświetlenie wnętrz to ważny element, który może podkreślać walory pomieszczenia, tworzyć nastrój oraz wpływać na funkcjonalność przestrzeni.

DOBÓR MATERIAŁÓW

Jakość użytych surowców, ich trwałość i estetyka mają bezpośredni wpływ na ostateczny wygląd wnętrza oraz komfort jego użytkowania. Warto więc korzystać z wysokiej jakości materiałów pochodzących od renomowanych producentów.

OSOBISTE AKCENTY

Osobiste akcenty, czyli wszystko to, co sprawia, że wnętrze jest wyjątkowe. Mogą to być pamiątki z podróży, zdjęcia rodziny czy ulubione dzieła sztuki.

TRENDY A INDYWIDUALIZM

Chociaż trendy w designie wnętrz zmieniają się z roku na rok, to najważniejsze jest, aby przestrzeń odzwierciedlała osobowość i gust mieszkańców. Modne rozwiązania mogą być inspirujące, ale nie warto kierować się nimi na siłę. W końcu wnętrze powinno służyć użytkownikom na lata, a nie tylko przez jeden sezon. Nasi Klienci mogą cieszyć się przestrzeniami, które nie tylko są piękne, ale również funkcjonalne, komfortowe i odzwierciedlają ich wartości oraz styl życia.

Czym powinien charakteryzować się dobry projektant wnętrz? | Rzeszów cennik

Projektowanie wnętrz wydaje się być prostym zadaniem, dlatego wiele osób podejmuje się tego samodzielnie. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że praca projektanta wnętrz nie polega tylko i wyłącznie na aranżacji powierzchni, dobieraniu dodatków, akcesoriów i gustownym łączeniu kolorów. Projektant posiada odpowiednie kwalifikacje, które pozwalają mu aranżować przestrzeń w sposób nie tylko stylowy, ale przede wszystkim funkcjonalny. Nasi specjaliści cechują się dużym doświadczeniem w tej branży. Potrafią umiejętnie zagospodarować każdą przestrzeń, bazując na oczekiwaniach klientów. W czasie remontów zawsze idzie coś nie tak, dlatego tak ważne jest mieć wykwalifikowaną osobę, która pomoże rozwiązać problem, zorganizuje całą przestrzeń dostarczy niezbędnych rysunków technicznych. Omówi z wykonawcami swoje wizję i zaproponuje rozwiązania w trudnych przestrzeniach.
Czytaj więcej… Odpowiedni projektant wnętrz powinien posiadać kilka istotnych cech, które weryfikowalne są na etapie pracy z klientem. W naszej firmie dbamy o to, aby wszelkie projekty wykonywane były na podstawie preferencji i wizji klientów. Zdajemy sobie sprawę, że aranżacja wnętrza to decyzja na długie lata. Zaprojektowana przestrzeń ma dawać poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Przeprowadzając wywiady ze zleceniodawcami, dokładnie analizujemy wszelkie sugestie, dając jednocześnie przestrzeń na przestawienie twórczej wizji i szczegółowo dopytując o detale. Ogrom schematów i rysunków to coś co tak naprawdę określa finalny wygląd wnętrza, nie wizualizacja. A właśnie określenie tych szczegółów i dobór konkretnych produktów, wyszukanie elementów aranżacji wnętrz.

Dlaczego warto zdecydować się na projektowanie wnętrz? – Rzeszów | Cennik

Postaw na naszą firmę, jeżeli szukasz rzetelnego i profesjonalnego projektanta wnętrz w Rzeszowie. Cena uwarunkowana jest zakresem usługi, dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem e-maila. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści ds. aranżacji wnętrz, którzy w swoich projektach implementują najnowocześniejsze rozwiązania. Znacząco skraca to czas realizacji usługi. Podążamy za rozwijającym się rynkiem i funkcjonalnymi trendami, szukając jednocześnie ponadczasowych rozwiązań. Nie boimy się trudnych i niestandardowych rozwiązań, aranżujemy wnętrza. Czasem inwestor nie jest w stanie wyobrazić sobie ile pytań może mieć fachowiec, nasze projekty mają na nie odpowiedzi. Udzielamy również do każdego zaprojektowanego wnętrza konsultacji telefonicznej dla fachowców, którzy nie rozumieją. Skorzystanie z pomocy projektanta wnętrz to także świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na szybkim, ale przemyślanym pomyśle na wygląd wnętrz. Klienci potwierdzają, że dzięki naszym działaniom, udało im się zaoszczędzić mnóstwo czasu, którego w trakcie remontów, czy aranżacji “od zera” i tak zwykle brakuje. Naszą przewagą nad innymi projektantami wnętrz jest duże doświadczenie w remontach, znamy zasady wykańczania wnętrz, wszystko od technicznej strony. Polecamy sprawdzone produkty.

Projektant wnętrz Rzeszów – cena

Tworzymy wnętrza w wielu stylach – w zależności od indywidualnych preferencji klientów. Służymy fachowym poradnictwem i pozostajemy do dyspozycji zleceniodawców na każdym etapie trwania współpracy. Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym i czasochłonnym zadaniem jest w pełni przemyślana aranżacja wnętrz (Rzeszów). Cennik, jaki oferujemy, został przygotowany z myślą o klientach, ponieważ to ich zadowolenie i satysfakcja pozwala nam stale się rozwijać. Nie musisz już głowić się godzinami, jakie barwy będą odpowiednie dla Twoich wnętrz. Nie musisz myśleć o umiejętnym połączeniu kolorystyki mebli z kolorami ścian. Nie musisz również przeszukiwać masy sklepów z dekoracjami, aby wybrać te, które najlepiej będą współgrały z resztą wnętrza. Nie musisz znać się na wykańczaniu wnętrz, czy pracy fachowców, żeby wiedzieć, że zostanie przeprowadzony właściwie. To wszystko pozostanie w naszych rękach!

nstudio

Projektowanie i aranżacja wnętrz - Rzeszów

Projektowanie wnętrz (Rzeszów), które są spójne i funkcjonalne wiąże się z ogromem pracy związanej z planowaniem przestrzeni, doborem materiałów, ustaleniem stylu i kolorystyki pomieszczeń, a także wyborem odpowiednich mebli oraz sprzętu. Jeśli brakuje Państwu czasu, umiejętności lub cierpliwości, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług projektanta wnętrz (Rzeszów), który wykona za Państwa wszystkie prace związane z aranżacją wnętrz w Rzeszowie zgodnie z oczekiwaniami. Architekt ma wiedzę zarówno z branży budowlanej, jak i materiałów wykończeniowych oraz instalacji. Jest także dekoratorem wnętrz. Zmysł estetyczny pozwala mu skomponować takie pomieszczenie, w którym wszystko pięknie się ze sobą komponuje.

 

stół w jadalni, projekt wnętrz

nstudio

Projektant wnętrz - Rzeszów

Projektowanie wnętrz (Rzeszów) w naszym przypadku zaczęło się z miłości do pięknych przestrzeni, nowatorskich rozwiązań aranżacyjnych, a także funkcjonalnych pomieszczeń na lata. Przeanalizujemy Państwa przestrzeń zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym, a następnie zaprojektujemy i zrealizujemy wnętrze, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonane przez nas wizualizacje wnętrz doskonale obrazują nasze możliwości i wiedzę o aranżacjach pomieszczeń mieszkalnych. Realizujemy wnętrza pod klucz. Na każdym etapie prac służymy fachową pomocą, korzystając z wiedzy technicznej oraz doświadczenia z wykończenia wnętrz.

nstudio

Zalety korzystania z usług projektanta wnętrz

Spotkanie z projektantem wnętrz polega na poznaniu oczekiwań Klienta, ustaleniu, w jakim stylu zostanie zaprojektowane wnętrze, a następnie zaplanowaniu funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań dla konkretnej przestrzeni. Celem projektanta wnętrz jest wykonanie projektu w pełni dopasowanego do indywidualnych wymagań Klienta. Służy on pomocą i radą na każdym etapie realizacji. Może także zaproponować nowe, a przy tym wręcz zupełnie nieoczekiwane rozwiązania, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Dobry projektant wnętrz (Rzeszów) pomoże także zaaranżować przestrzeń, nawet jeśli jest to pomieszczenie o nietypowych rozmiarach lub kształtach. Współpraca z projektantem to gwarancja kompletności projektu, nadzoru oraz pomocy przy budowie. Korzystanie z usług projektanta pozwoli uniknąć błędów, a także niepotrzebnych wydatków. Współpraca z pracownią N STUDIO to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące usługi, jaką jest aranżacja wnętrz (Rzeszów) oraz umówimy się na konsultacje.

Jak wygląda projektowanie wnętrz (Rzeszów) w naszym wykonaniu?

Wykonując projekty wnętrz (Rzeszów) przede wszystkim kierujemy się satysfakcją naszych klientów. Wierzymy, że przestrzeń osobista, jaką jest dom czy mieszkanie, a także zawodowa, taka jak na przykład biuro, powinny cechować się funkcjonalnością, a jednocześnie odpowiadać na wszystkie potrzeby i trafiać w gusta osób w nich przebywających.

Czytaj więcej…

Projektowanie i aranżacja wnętrz (Rzeszów) to obszary, w których mamy ogromne doświadczenie i wiemy, że najlepsza współpraca to taka, która jest oparta na otwartej komunikacji. Z tego względu projekt wnętrz (Rzeszów) najchętniej omawiamy podczas osobistych spotkań z klientem. Zawsze chcemy poznać dokładne oczekiwania co do realizacji, w tym stylistyki. Przygotowujemy kilka wersji projektu i nanosimy poprawki aż do momentu osiągnięcia satysfakcji przez klienta.

Lata doświadczenia w realizacji najróżniejszych projektów wnętrz (Rzeszów) były dla nas owocne w liczne udane współprace, zdobywanie nowej wiedzy i poszerzanie już zdobytej. Niejednokrotnie podejmowaliśmy się zadań trudnych, wychodząc z nich obronną ręką oraz gotowością do tego, by zawsze stawać na wysokości zadania. Projektowanie wnętrz pod klucz (Rzeszów) także nie stanowi dla nas problemu.

Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych programów, które w znacznym stopniu ułatwiają projektowanie wnętrz (Rzeszów) pod takim względem, że mogą Państwo otrzymać realistyczną wizualizację projektu i na jej podstawie ocenić, czy spełnia on Państwa oczekiwania. Dzięki temu można mieć pewność, że jego realizacja również przyniesie pożądane rezultaty.

Doświadczony projektant wnętrz (Rzeszów) tworzy projekty funkcjonalne, niebanalne, wpisujące się w Państwa gusta. Właśnie takie osoby pracują w naszym studiu. Niejednokrotnie zostaliśmy za naszą pracę wyróżnieni, co świadczy o naszym indywidualnym oraz profesjonalnym podejściu.

Projektowanie wnętrz pod klucz (Rzeszów) to doskonała opcja dla każdego, kto z jakichkolwiek powodów nie może zająć się remontem. Zespół naszej firmy dopnie wszystko na ostatni guzik – zatrudni wykonawców, zakupi niezbędne części oraz elementy wyposażenia, a także dopilnuje, by wszystko przebiegało sprawnie, a rezultat był zgodny z oczekiwaniami. Naszym celem jest Państwa satysfakcja. Wierzymy, że aranżacja wnętrz (Rzeszów) w naszym wykonaniu zrealizuje Państwa marzenie o idealnym domu. Indywidualnie dobrane projekty wnętrz (Rzeszów) to nasza specjalność. W swojej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm i indywidualizm, dlatego nie korzystamy z żadnych gotowych szablonów a wszystkie projekty wnętrz (Rzeszów) tworzymy od podstaw z klientem.

Projekt wnętrz (Rzeszów) na miarę Państwa marzeń

Projektowanie wnętrz (Rzeszów) w naszym studiu to przede wszystkim skupienie się na stworzeniu dla Państwa przestrzeni, która będzie funkcjonalna i estetyczna, niezależnie od posiadanego przez Państwa budżetu czy metrażu. Co więcej, jesteśmy w stanie je doskonale wyposażyć, jako że zajmujemy się również projektowaniem mebli na wymiar. Dzięki temu aranżacja wnętrza (Rzeszów) może ze sobą świetnie współgrać, nawet w najmniejszych szczegółach. Meble, które tworzymy cechują się ogromną dbałością o szczegóły, doskonałą jakością i solidnością. Nasze projekty wnętrz (Rzeszów) wraz ze stworzonym przez nas umeblowaniem mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej, do czego serdecznie zachęcamy. Nie wiesz jaki projekt wnętrz (Rzeszów) będzie odpowiedni dla Twoich preferencji? Świetnie się składa, nasz zespół pomoże Ci stworzyć indywidualny projekt wnętrza w mieście Rzeszów. Projektowanie wnętrz nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Potrzeba do tego odpowiedniej wiedzy, ale również specjalistycznych programów, dzięki którym można nałożyć wizję na przysłowiowy papier. Dlatego warto skorzystać z  doświadczonego projektanta wnętrz. Rzeszów to miasto, w którym mieści się siedziba naszego studio, jednak nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby obsłużyć klientów z różnych zakątków Polski.

projekt wnętrz

Zainteresowała Cię Nasza Oferta?

Skontaktuj Się Z Nami Już Teraz